Ana Sayfa İlanlar 3 Ocak 2014 365 Görüntüleme

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sağlık personeli alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2′inci maddenin (b) fıkrasına göre Ortaöğrenim, Lisans mezunları için 2012 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda sözleşmeli personel alınacaktır.

 

NİTELİK KODU, ÜNVANI, ADEDİ ,ARANAN NİTELİKLER

  •  Hemşire 1 Ortaöğretim kurumlarının hemşirelik programından mezun olmak. Üçüncü Basamak Kamu Hastanelerinin Cerrahi birimlerinde çalışıyor olmak.Hemodiyaliz Sertifikasına sahip olmak ve belgelendirmek, en az 1 yıl Hemodiyaliz hemşireliği yapmış olmak.
  • Hemşire 1 Ortaöğretim kurumlarının hemşirelik programından mezun olmak. Sağlık Kurum ve Kuruluşlarının Dahili birimlerinde en az 6 yıl çalışmış olmak, 4 yıl Hemodiyaliz hemşireliği tecrübesi olmak, Hemodiyaliz sertifikasına sahip olmak ve belgelendirmek.
  • Üçüncü Basamak Kamu Hastanelerinin Dahili birimlerinde halen çalışıyor olmak.
  •  Hemşire 1 Adet Ortaöğretim kurumlarının hemşirelik programından mezun olmak. Üçüncü Basamak Kamu Hastanelerinin Kardiyoloji servisinde 1 yıl çalışmış ve halen Kardiyoloji servisinde çalışıyor olmak. İntraaortik Balon Pompası Uygulaması ve Noninvaziv Mekanik Ventilasyon eğitimi almış olmak ve belgelendirmek.
  •  Hemşire 1 Adet Ortaöğretim kurumlarının hemşirelik programından mezun olmak. Üçüncü Basamak Kamu Hastanelerinin Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesinde çalışıyor olmak.
  •  Hemşire 5 Adet Ortaöğretim kurumlarının hemşirelik programından mezun olmak. Üçüncü Basamak Kamu Hastanelerinde çalışıyor olmak.
  •  Hemşire 1 Adet  Hemşirelik Lisans programından mezun olmak. Üçüncü Basamak Kamu Hastanelerinin Dahili birimlerinde en az 2 yıl çalışmış ve halen çalışıyor olmak. Puva Ünitesi cihazlarını kullanabilme eğitimi almış olmak ve belgelendirmek.
  • Hemşire 1 Adet Hemşirelik Lisans programından mezun olmak. Üçüncü Basamak Kamu Hastanelerinin Dahili birimlerinde en az 1 yıl çalışmış ve halen çalışıyor olmak.
  • Hemşire 3 Adet Hemşirelik Lisans programından mezun olmak.
  •  Sağlık Teknikeri 1 Adet  Üçüncü Basamak Kamu Hastanelerinde en az 6 yıl çalışmış olmak ve halen çalışıyor olmak. Önlisans Tıbbi Laboratuvar Programından mezun olmak.

NOT: Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde fesh edilecektir.Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 48. maddesinde (A fıkrasının 4,5,6 ve 7. bentlerinde) belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır.

I. GENEL ŞARTLAR :

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karsı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karsı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
4- Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
5- 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
6- Lisans mezunları için 2012 KPSS(B) grubu KPSSP3, Ortaöğretim mezunları için 2012 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır.
7- Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler , hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sezleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması,

ll. ÖZEL ŞARTLAR
1- Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen öğrenim düzeylerinin birinden mezun olmak.
2- Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.
3- Lisans mezunları için 2012 ve Ortaöğretim mezunları için 2012 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak.
4- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
5- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumun bulunmaması.
6- Adaylar ilan edilen sadece bir kadroya başvurabilecek olup, başvuruda bulunduğu kadronun niteliklerini belirteceklerdir. Birden fazla kadroya başvuran adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

IlI. BAŞVURU
Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde
1- Başvuru sırasında Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası beyanının teyidi amacıyla, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının da yer aldığı nüfus cüzdanı aslı.
2- Diploma fotokopisi,
3- 2012 yılı KPSSP3 ve 2012 yılı KPSSP94 (B) grubu puanını gösterir belge.
4- 1 adet fotoğraf
5- Aranan niteliklerde istenilen belgelerin aslı
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi web sitesinden (www.meramtip.com.tr) veya İnsan Kaynakları biriminden temin edilecek başvuru formunu doldurarak şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
(Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

NOT : 6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye eklenen (Karar Sayısı : 2012/2964) Ek Madde 7 gereğince, başvuru yapanların Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası, adres bildirimi, adli sicil ve askerlik durumlarına ilişkin yazılı beyanları esas alınacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar ile ilanımızda belirtilen şartları taşımadığı sonradan tespit edilenler hakkında yasal işlem yapılacağı, atamaları yapılmış ise atamalaranının iptal edileceği, idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedelin yasal faizi ile birlikte tazmin edileceği hususu önemle duyurulur.

IV. BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI :
Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi www.meramtip.com.tr adresinde ilan edilecektir. Her kadronun iki katı kadar Yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan atanmak üzere başvuru olmadığı takdirde ilan edilen Yedek kazananlardan sırası ile çağrılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların sonuçlarının ilan edilmesinden itibaren 15 gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları Birimine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adaylar haklarını kaybederler.

– See more at: http://www.medihaber.net/2014/01/02/necmettin-erbakan-universitesine-saglik-personeli-alinacak/#sthash.RzI4sspt.dpuf

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com