Ana Sayfa İlanlar 21 Nisan 2014 499 Görüntüleme

Atatürk Üniverstesi 30 hemşire alacak

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlügü’nde (giderleri özel bütçe gelirlerinden karşılanmak üzere) 657 Sayılı D.M.K nın 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı kararnameye ekli değişikliklere göre aşağıda belirtilen unvan ve sayıda, yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın, 2012 Ortaöğretim KPSSP94 puan üstünlüğü esas alınarak yapılacak sıralamaya göre alım yapılacaktır.

Sağlık Personeli İlanları İçin Tıklayınız

Genel ve Özel Şartlar:

1 – Başvuracak adayların 657 Sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartlan taşıyor olmak.

2- Başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak.

3-Herhangi bir kurumda 4/B Sözleşmeli Personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler, fesih tarihinden itibaren 1 (Bir) yıl geçmedikçe başvuru yapamazlar.

4- Belirlenen brüt sözleşme ücretinin dışında herhangi bir ek ödeme yapılmayacaktır.

5- Müracaatlar, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.

6- Adayların; www.atauni.edu.tr/#birim=personel-daire-baskanliği sitesinde hazırlanan başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmalan gerekmekte olup, postayla- kargoyla yapılacak başvurular kesinlikle geçersiz sayılacaktır.

7- Değerlendirme, KPSS Puan üstünlüğüne göre yapılacak ve başvuru bitim tarihini takip eden 5 işgünü içinde www.atauni.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

Birim Ünvan Adet Aranan Nitelikler Ödenecek Brüt Ücret
Sağ.Arş .lIyg.Mrk. Hemşire 30 Hemşirelik Bölümü (Ortaöğretim) Mezunu Olmak 1.915,43 Türk Lirası

Başvuru için Gerekli Evraklar:

1 – Nüfus Cüzdan Fotokopisi.

2- Diploma/ Geçici Mezuniyet Belgesi aslı veya onaylı sureti,

3- 2012 KPSS Ortaöğretim Sonuç Belgesi.

4- Personel Daire Başkanlığının web adresinden temin edilecek başvuru form

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com