Ana Sayfa Haberler, İlanlar 26 Haziran 2014 post_views_covbu Görüntüleme

Afyon Kocatepe Üniversitesi 26 Personel alacak

Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli Resmi Gazete’de 26566 sayı ile yayımlanan esasların Ek 2. Maddesi (b) bendinde belirtilen hükümlere göre Üniversitemiz Hastanesinde görevlendirilmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDA ARANAN KOŞULLAR

1- T.C. Vatandaşı olmak,

2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

4- Erkek adayların, askerlik hizmetini yapmış veya muaf olması,

5- 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

6- Sınav tarihi itibariyle en az on sekiz (18) yaşını tamamlamış olmak,

7- 2012 yılı KPSS sınavına girmiş olmak,

8- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

NOT: Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin talepleri değerlendirilmeyecek, haklarında herhangi bir işlem yapılmış ise bu işlemler iptal edilecektir. Ayrıca, konusu suç teşkil eden hususlarda gerekli yasal yollara başvurulacaktır.

Unvanı Aranılan Nitelikler Adedi
Hemşire Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakülte veya yüksekokullarının hemşirelik bölümü lisans programından mezun olmak. 1
Hemşire Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakülte veya yüksekokulların hemşirelik bölümü lisans programından mezun olmak. En az bir yıl hemşirelik mesleğinde deneyim sahibi olmak. 7
Hemşire Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmak. İnfüzyon ve perfüzyon eğitimi almış olmak. 6
Hemşire Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakülte veya yüksekokullarının ebelik bölümü lisans programından mezun olmak. En az beş yıl mesleğinde deneyim sahibi olmak. 2
Hemşire Sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmak. Temel ve ileri yaşam desteği (CPR), diabet eğitimi ve kan tranfüzyon eğitimi almış olmak. En az bir yıl hemşirelik mesleğinde deneyim sahibi olmak. 10
TOPLAM: 26

MÜRACAAT ŞEKLİ, YERİ ve ZAMANI

1- Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) müracaat edeceklerine dair dilekçesi, mezuniyet belgesi (aslı veya tasdikli fotokopisi) ve ilgili (2012 yılı) KPSS (B) grubu puan belgesi ile birlikte Afyon Kocatepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

2- Bu ilanın yayımından önce yapılmış olan müracaatlar geçersizdir.

BAŞVURU ESNASINDA İSTENİLEN BELGELER

1- Başvuru dilekçesi (www.aku.edu.tr) adresimizden çıktı alınıp doldurulacaktır.

2- Öğrenim durumları itibariyle ilgili (2012 yılı) KPSS (B) gurubu sınavından alınmış olan KPSS sonuç belgesi (Sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır.)

3- Mezuniyet belgesi aslı veya onaylı sureti

4- 1 adet fotoğraf

5- Aranılan Nitelikler kısmında istenilen özel belgeler.

DEĞERLENDİRME VE SONUÇLARIN İLANI:

1- İlgili (2012 yılı) KPSS (B) grubu (lisans mezunları için KPSSP3 puan türü, lise mezunları için KPSSP94 puan türü dikkate alınacaktır) puan sıralamasından sonra alınmaya hak kazananların ismi, Üniversitemizin web sayfasında (www.aku.edu.tr) ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgiliye ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Asıl listedeki adayların kazananların ilan edildiği tarihten itibaren 15 gün içinde müracaat yapmamaları halinde sırasıyla yedek listede ismi bulunan adaylar çağrılacak olup, bu kişilerinde başvuru süresi yine 15 gündür.

Bilgi için irtibat telefonu : 0 (272) – 444 03 03 dahili 10364 – 10365

– See more at: http://www.medihaber.net/2014/06/26/afyon-kocatepe-universitesine-26-saglik-personeli-alinacak/#sthash.Sk3x8PEX.dpuf

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com