Ana Sayfa İlanlar 12 Şubat 2013 post_views_couuh Görüntüleme

Kocaeli Üniversitesi 4-b Personel ilanı

niversitemiz birimlerinin personel ihtiyacının karşılanması amacıyla 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesine göre, 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar”a, göre Üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde görevlendirilmek ve Giderleri Döner Sermaye gelirinden karşılanmak üzere KPSS (B) gurubu puan sırasına konulmak kaydıyla personel istihdamı yapılacaktır.

  ARANILAN GENEL KOŞULLAR

1 Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

2. Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış, yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak

3. Sınav tarihi itibariyle en az (18) yasını tamamlamış olmak.

4. Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

5 ÖSYM tarafından 7-8 Temmuz 2012 KPSS (Lisans) ve ÖSYM tarafından 22.Eylül 2012 tarihinde yapılan (Ön Lisans) Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş olmak (Başvuru şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak yapılan başvurulan Lisans mezunları için KPSSP3, Ön lisans mezunları için KPSSP93 puan sırasına konulmak kaydıyla değerlendirilerek personel istihdamı yapılacaktır.)

6. Alım yapılacak branşlarda belirlenen öğrenim düzeyinden mezun olmak.

7. Herhangi bir kamu ve kuruluşlarında 4/B li olarak çalışıyor olmamak,

8. Daha önceden kurumumuzda çalışırken kurumumuzca iş akdi fesh edilenlerle,kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

9. 657 sayılı Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmamak,

Alınacak Personel

POZİSYON UNVANI SAYI
Fizyoterapisi 1
Diğer Sağlık Personeli
Röntgen Teknisyeni 2
Sağlık Teknikeri 1
Hemşire 22

ÖĞRENİMLE İLGİLİ KOŞULLAR

1- Fizyoterapist Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü Lisans programından mezun olmak.

Diğer Sağlık Personeli;

1- Röntgen Teknisyeni kadrosu için; Radyoloji Bölümü Ön Lisans programından mezun olmak. (Araştrma ve Uygulama Hastanesi Radyoloji ve Anjio Ünitelerinde çalıştırılacaktır.)

2- Sağlık Teknikeri kadrosu için; Odyometrı veya Odıometri Ön Lisans programından mezun olmak.

. Başvuru için gerekli belgeler

1 – Lisans ve Ön Lisans rrieaınlan için 2012 KPSS sonuç belgesi fotokopisi.

2- Nüfus cüzdan fotokopisi

3-1 adet resim

4- Diploma Fotokopisi

BAŞVURU YERİ VE ZAMANI

Adayların, ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 inci günün mesai bitimine kadar Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Umuttepe Merkez Yerleşkesi 41380 Umuttepe-İZMIT/KOCAELİ Personel Bürosuna başvurmaları gerekmektedir.

Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Üniversitemize bu ilanın yayımından önce yapılmış bulunan müracaatlar geçersiz olup, söz konusu iş talepleri hakkında her hangi bir işlem yapılmayacaktır.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com