Ana Sayfa İlanlar 5 Ekim 2012 182 Görüntüleme

Bolu sözleşmeli sağlıkçı alım ilanı

Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezine 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre çalıştırılmak üzere Sözleşmeli sağlık Personel Alımı yapılacak.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezine 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre çalıştırılmak üzere Sözleşmeli sağlık Personel Alımı yapılacak.

UNVAN ADEDİ ARANAN NİTELİKLER

HEMŞİRE 2 Hemşirelik lisans programından mezun olmak. En az 2 (İki) yıl yoğun bakım tecrübesi olduğunu belgelendirmek.

HEMŞİRE 2 Hemşirelik lisans programından mezun olmak. En az 2 (iki) yıl çocuk sağlığı ve hastalıkları kliniğinde çalıştığını belgelendirmek.

DİYETİSYEN 1 Beslenme ve Diyetetik lisans programı mezunu olmak.

I. BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR :

1 – Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen nitelikler ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

2- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması

3- Adayların bu sözleşmeli pozisyonları tercih edebilmeleri için, 07 Temmuz 2012 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı’na (2012-KPSS Lisans) girmiş olmaları gerekir. Yerleştirme işlemlerinde, KPSSP3 puanı kullanılacaktır.

4- Sosyal Güvenlik Kurumundan emekli aylığı alanlar ile 65 yaşını doldurmuş olanlar, göreve başlatılmayacaktır.

II. BAŞVURU :

Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gun içerisinde

1- Nüfus cüzdanı fotokopisi

2- Diploma fotokopisi, 3- KPSS Sonuç Belgesi Fotokopisi

4- Deneyim istenen unvanlara ilişkin ilgili belgeler,

5-1 adet fotoğraf ve Abant izzet Baysal Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığından temin edilecek Başvuru Formunu doldurarak; Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

III. BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi, başvuru süresi bitiminden 5 (beş) iş günü sonra www.ibij.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Değerlendirme KPSS (B) grubu puan sırasına göre yapılacaktır.llan edilen kadronun- iki katı kadar yedek belirlenecektır.Asıl kazananlardan atanmak üzere başvuran olmadığı takdirde ilan edilen Yedek kazananlardan sırası ile çağrılacaktır. Bu ilanda tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların sonuçların ilan edilmesinden itibaren 15 gün içerisinde istenilen belgelen tamamlayarak Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.Bu süre içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adaylar.haklarını kaybederler.

Devamını Oku: http://www.personelsaglik.com.tr/saglik-sektoru/universite-hastanesine-sozlesmeli-saglik-personel-alinacak-h13984.html#ixzz28RpLg29J

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com