Ana Sayfa İlanlar 18 Aralık 2013 387 Görüntüleme

Ankara Üniversitesi 4-b li personel alım ilanı

Sözleşmeli PersonelÇalıştırılmasına ilişkin Esasların Ek 2. maddesine göre Üniversitemizde toplam 151 pozisyona 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca sözleşmelipersonelalınacaktır.

UNVANI     KADRO SAYISI    KPSS PUAN TÜRÜ    ARANAN NİTELİKLER
Hemşire 150 KPSSP3 *Yükseköğretim Kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren hemşirelik bölümünden mezun olmak.
Büro Personeli 1 KPSSP3 *Yükseköğretim Kurumlannın Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmak. *AB Gençlik Programı kapsamında yurtdışında gerçekleşen uluslararası projelerde eğitmenlik tecrübesine sahip olmak. *Proje Süreç Yönetimi konusunda eğitmenlik tecrübesine sahip olmak. *ABGençlik Programı kapsamında proje yürütücülüğü tecrübesine sahip olmak. *KPDS veya YDS’den 65puan üstü dil puanı almış olmak
TOPLAM 151 kişi
I-GENEL ŞARTLAR.
1-657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak
2-2012 KPSS (B) gurubu sınavına girmiş olmak
3-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
4-Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasalfaizi ile birlikte tazmin edilecektir.
5-Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumlarınsözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumutespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.
AÇIKLAMALAR
http://personeldb.ankara.edu.tr adresinde yer almaktadır.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com